Las Vegas Gaming Role Play Official Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PRAVILA SERVERA

Go down

PRAVILA SERVERA Empty PRAVILA SERVERA

Post by Buxna Mon Oct 23, 2017 10:02 pm

Pravila:

(RP) [RolePlay] - Simulacija stvarnog zivota
(RL) [RealLife] - Stvarni zivot, cesto ce se pominjati u toku igranja ova skracenica
(BH) [BunnyHop] - kada skacete ucestalo sa likom bez prestanka ili skakanje s biciklom.
(DM) [DeathMatch] - Ubijanje ljudi bez RP razloga
(MG) [MetaGaming] - Mesanje IC i OOC chata
(PG) [PowerGaming] - Radnja koja se nemoze izvesti u RL
(SK) [SpawnKill] - Ubijanje igraca na mestu spawn-a
(RK) [RevengeKilling] - Ubistvo iz osvete
(KOS) [KillOnSight] - Ubijanje igraca bez gledanja nick-a (Bez najave, ni neznas ko je taj igrac, tek tako si ga ubio)
(QS) [QuickSwapping] - brzo menjanje oruzje na Q E bez koriscenja /me i /do komande.
(CS) [CrackShoting] - iskoriscavanje bugova sa oruzjem, deagle i combat shotgun pucaju vecom brzinom iz vozila.
(CK) [CaracterKill] - teranje igraca da napravi novi account. Npr. Stalno ga mucite ili ga stavite u jail na 6969696969...
(MK) [MultiKill] - Ubijanje iste osobe vise puta
(TK) [TeamKill] - Ubijanje clanova svog tima[Ogranizacije]
(NJ) [NinjaJack] - Kradja vozila dok su u pokretu
(RPS) [RolePlay Superman] - Savrsen RP igrac, bez mana i straha
(FM) [FarmingMoney] - Prenosenje para sa jednog acc na drugi acc
(CR) [ChickenRun] - Trcanje unaokolo cik-cak da bi pobegao od necega
(AA) [AdminAbusing] - Koristenje admina u svoju korist (Sve prilagodjavate sebi ako ste admin)
(PvP) [PlayerVSPlayer] - Obracun dva igraca
(PvE) [PlayerVSEnvironment] - Divljanje jednog igraca koji unistava sve oko sebe
(LTA) [LogginToAvoid] - Bezanje sa servera da bi nesto izbegao
CrackShoting [CS] - Pucanje sa Combat-om i Deagle-om iz kola
(GFA) [GunFromAss] - Vadjenje velih kolicina oruzja bez /me i /do komande
(BA) [BugAbuse] - Iskoriscavanje bugova u svoju korist

(IC) [InCharacter]-Samo ime objasnjava ovaj pojam. Ovo je sve vezano za lika u vasoj igrici, sve sto on radi, jede, vozi, prica, trci i zivi uopste.
(OOC) [OutOfCharacter]-Ovo je suprotno od IC, ovo znaci sve sto nije vezano za igricu, npr. kad se prica o nekim stvarima iz stvarnog zivota na serveru.
[Spam] - Ponavljanje istog chata vise puta
/me ~ Oznacava pocetak neke radnje
/do ~ Oznacava zavrsetak neke radnje
(DFA) [Drugs From Ass], koriĊĦtenje droge bez /me komande
(NONRP) [NonRolePlay]-Znaci krsenje RolePlay pravila. To pocetnici naravno rade, takodje NONRP rade i oni koji znaju RP ali nece da ga se pridrzavaju. NONRP takodje znaci i ometanje RP akcija i radnji, npr. neko radi RolePlay sa sudarom, kao sudario se neko i sad poziva policiju a vi dodjete i ometate ga sa nekim radnjama koje nisu dozvoljene od strane RolePlay-a

Buxna
Admin

Posts : 25
Join date : 2017-10-23

https://las-vegas-rp.board-directory.net

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum